Hronika

Vitez: Opljačkana benzinska pumpa

Vitez: Opljačkana benzinska pumpa
Vitez: Opljačkana benzinska pumpa
Srna

VITEZ - Maskiran i naoružan razbojnik opljačkao je noćas benzinsku pumpu "Tiško" u mjestu Nadioci u opštini Vitez i odnio 2.500 KM.

Razbojnik je uz prijetnju poluatomatskom puškom oteo novac od radnika pumpe, a potom je pobjegao u nepoznatom pravcu, saopšteno je iz MUP-a Srednjobosanskog kantona.

Pljačka se dogodila noćas, 40 minuta poslije ponoći.

U toku je policijska potraga za pljačkašem.

Najčitanije