PRIJEDOR - Vlasnik jedne firme iz Novog Grada prijavio je krađu novčanika sa dokumentima i bankovnim karticama, a policija je uhapsila osumnjičenog čiji su inicijali M.G.
Iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Prijedor saopšteno je da je krađa prijavljena juče i da je vlasnik firme čiji su inicijali B.Đ. rekao da je novčanik ukraden iz njegove jakne koja se nalazila u kancelariji.
Uhapšeni M.G. je s bankomata podigao 500 KM, a potom pokušao podići još 800 KM, ali nije uspio. Policija će protiv njega podnijeti nadležnom tužilaštvu izvještaj zbog počinjenog krivičnog djela krađa.
Vlasnik firlme B.Đ. naveo je da je krivično djelo počinjeno u periodu od 15. do 28. maja.