TREBINJE - Vozač ford fieste iz Trebinja zadobio je povrede kada je izgubio kontrolu nad svojim automobilom i zabio se u stub ulične razvjete na trebinjskoj obilaznici.
Nezgoda se dogodila juče oko 16.15 sati, a drugih učesnika u njoj nije bilo.
Bandera je od siline udara oborena.
Vozač je zbrinut u trebinjskoj Službi hitne medicinske pomoći, gdje su mu konstatovane lakše tjelesne povrede, dok je detaljnije medicinske pretrage odbio, prenosi "Faktor.ba".
Na mjestu događaja, osim policije, koja je obavila uviđaj, i Službe hitne pomoći intervenisali su i pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinice Trebinje.