Hronika

Vozači autobusa falsifikovali karte za Herceg Novi i Beograd

Vozači autobusa falsifikovali karte za Herceg Novi i Beograd
Vozači autobusa falsifikovali karte za Herceg Novi i Beograd
Nikola Morača

BANJALUKA - Devet vozača autobusa iz Kotor Varoša, Banjaluke i Laktaša prijavljeno je banjalučkom Okružnom tužilaštvu jer su od februara do maja ove godine falsifikovali autobuske karte na relacijama Banjaluka - Herceg Novi i Banjaluka - Beograd, saopšteno je iz policije.

Policija je tužilaštvu prijavila P.K., G.J. i D.Đ. iz Kotor Varoša, D.Đ., S.M. i M.A., iz Banjaluke, te G.P. iz Laktaša zbog falsifikovanja isprava i pronevjere.

Iz policije nije navedeno koje su preduzeće prevarili osumnjičeni, ali je pojašnjeno da su falsifikovane karte nabavljali od osobe N.M. iz Banjaluke, zaposlene u Zavodu za distrofičare.

Najčitanije