Hronika

Vozilo za popravku prignječilo radnika

Vozilo za popravku prignječilo radnika
Vozilo za popravku prignječilo radnika
Srna

DOBOJ - Jedan radnik banjalučke ZOP sekcije za održavanje pruga povrijeđen je danas kada je vozilo za popravku iskočilo iz šina i prignječilo ga, saznaje Srna u preduzeću "Željeznice Republike Srpske".

Tehničko vozilo za popravku šina "Rema" angažovano je nakon što je na pružnom pravcu Banjaluka - Vrbanja došlo do deformacije kolosijeka, najvjerovatnije zbog visoke temperature.

Željeznički saobraćaj na relaciji Banjaluka - Doboj i u obrnutom pravcu od poslijepodnevnih časova je otežan.

Putnici voza iz Banjaluke do Doboja, koji je trebalo da krene u 19.27, nakon čekanja više od pola časa, prevezeni su do mjesta kvara, odakle su se ukrcali u drugi voz.

Najčitanije