DOBOJ - Jedan radnik banjalučke ZOP sekcije za održavanje pruga povrijeđen je danas kada je vozilo za popravku iskočilo iz šina i prignječilo ga, saznaje Srna u preduzeću "Željeznice Republike Srpske".
Tehničko vozilo za popravku šina "Rema" angažovano je nakon što je na pružnom pravcu Banjaluka - Vrbanja došlo do deformacije kolosijeka, najvjerovatnije zbog visoke temperature.
Željeznički saobraćaj na relaciji Banjaluka - Doboj i u obrnutom pravcu od poslijepodnevnih časova je otežan.
Putnici voza iz Banjaluke do Doboja, koji je trebalo da krene u 19.27, nakon čekanja više od pola časa, prevezeni su do mjesta kvara, odakle su se ukrcali u drugi voz.