PRIJEDOR - Prijedorska policija oduzela je vozilo mazda od Ž.M, višestrukog povratnika u činjenju saobraćajnih prekršaja.
Prilikom kontrole policija je ustanovila da je Ž.M. sjeo za volan prije sticanja prava na upravljanje vozilom.
Tu nije bio kraj nevoljama ovog vozača, jer su službenici takođe utvrdili da on već po osnovu neplaćenih novčanih kazni duguje 16.525 KM.
"Nakon kompletiranja predmeta, nadležnom sudu, biće dostavljen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka", saopšteno je iz Policijske uprave Prijedor.