Hronika

Vozio bez dozvole, policija mu oduzela škodu fabiju

Vozio bez dozvole, policija mu oduzela škodu fabiju
Foto: Ilustracija | Vozio bez dozvole, policija mu oduzela škodu fabiju

TUZLA - Tuzlaku K.J. (27) privremeno je oduzet automobil škoda fabija jer ga je vozio prije prava na sticanje upravljanja vozilom "B" kategorije, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Policija je kontrolom ovog automobila utvrdila da K.J. ima i neplaćene iznose u registru neplaćenih novčanih kazni, nakon čega mu je vozilo privremeno oduzeto.

Protiv vozača će biti podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, dodaje se u saopštenju.

Najčitanije