Hronika

Vozio kombi u rikverc pa udario staricu

Vozio kombi u rikverc pa udario staricu
Foto: N.N. | Vozio kombi u rikverc pa udario staricu
N.N.

Osamdesetdvogodišnja D. L. iz Sarajeva teško je povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se juče u 7:20 sati dogodila u ulici Grbavička u Novom Sarajevu.

Staricu je, prilikom vožnje u rikverc, udario kombi iveko, za čijim upravljačem je bio A. K. (23) iz Sarajeva.

Povrijeđenoj je ljekarska pomoć ukazana u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu, gdje je na Klinici za ortopediju i traumatologiju zadržana na daljnjem liječenju.

Uviđaj su obavili sarajevski policajci.

(avaz.ba)

Najčitanije