SUBOTICA - Policija u Subotici isključila je iz saobraćaja dvadesetšestogodišnjeg muškarca zbog nasilničke vožnje, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.
Muškarac je na Paliću, upravljajući "pasatom"' sa 2,11 promila alkohola u organizmu, sletio sa puta i udario u stub, navodi se u saopštenju MUP-a.
Vozaču je, kako piše, određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njega će biti podnijeta prekršajna prijava, prenosi Tanjug.