Hronika

Vozio sa 2,11 promila alkohola, pa udario u stub

Vozio sa 2,11 promila alkohola, pa udario u stub
Foto: Arhiva | Vozio sa 2,11 promila alkohola, pa udario u stub
Nezavisne novine

SUBOTICA - Policija u Subotici isključila je iz saobraćaja dvadesetšestogodišnjeg muškarca zbog nasilničke vožnje, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Muškarac je na Paliću, upravljajući "pasatom"' sa 2,11 promila alkohola u organizmu, sletio sa puta i udario u stub, navodi se u saopštenju MUP-a.

Vozaču je, kako piše, određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njega će biti podnijeta prekršajna prijava, prenosi Tanjug.

Najčitanije