Hronika

Za polno nasilje 19 godina robije

Za polno nasilje 19 godina robije
Za polno nasilje 19 godina robije
Srna

BANJALUKA - Okružni sud u Banjaluci osudio je Miroslava Bojića iz Prijedora na 19 godina zatvora zbog krivičnog djela polno nasilje nad djetetom i obljuba nad nemoćnim licem.

Okružni sud u Banjaluci, prema optužnici Okružnog tužilaštva Banjaluka podružne kancelarije u Prijedoru, donio je presudu 26. marta, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva. 

Najčitanije