Hronika

Zapalio se automobil na autoputu Banjaluka-Gradiška

Zapalio se automobil na autoputu Banjaluka-Gradiška
Zapalio se automobil na autoputu Banjaluka-Gradiška
Srna

BANJALUKA - Saobraćaj na autoputu Banjaluka-Gradiška, kod vijadukta Zalužani, normalizovan je nakon što su vatrogasci lokalizovali požar na automobilu koje se zapalio.

Srni je u Centru javne bezbjednosti Banjaluka rečeno da nema povrijeđenih.

Do samozapaljenja auta došlo je oko 20.30 časova, a vatrogasci su brzo intervenisali.

Najčitanije