BANJALUKA - Saobraćaj na autoputu Banjaluka-Gradiška, kod vijadukta Zalužani, normalizovan je nakon što su vatrogasci lokalizovali požar na automobilu koje se zapalio.
Srni je u Centru javne bezbjednosti Banjaluka rečeno da nema povrijeđenih.
Do samozapaljenja auta došlo je oko 20.30 časova, a vatrogasci su brzo intervenisali.