Hronika

Zapaljen automobil direktora preduzeća Autoprevoz bus

Zapaljen automobil direktora preduzeća Autoprevoz bus
Zapaljen automobil direktora preduzeća Autoprevoz bus
Fena

MOSTAR - Na parkingu ispred stambene zgrade u mostarskom naselju Tekija noćas je zapaljen vozila marke hyundai, kojeg koristi direktor preduzeća "Autoprevoz bus" Mostar Ahmedin Šabanagić, izjavio je načelnik Sektora kriminalističke policije Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona Srećko Bošnjak.

Bošnjak je naveo da je Policijska uprava Mostar dobila prijavu da je došlo do zapaljenja vozila, nakon čega su policijske patrole izašle na lice mjesta.

"Za sada se još ne zna kako je došlo do zapaljenja vozila. Okolnosti cijelog događaja bit će poznate nakon što budu utvrđeni uzroci zapaljenja. Na vozilu je nastala veća materijalna šteta, a zahvaljujući reakciji stanara zgrade vozilo nije izgorjelo u potpunosti", rekao je Bošnjak.

Ovo je drugi put u posljednjih devet mjeseci da je zapaljen automobil kojeg koristi Šabanagić.

Najčitanije