Dobojska policija radi na identifikaciji i pronalasku razbojnika koji je u srijedu, dva sata poslije podneva, u mjestu Kožuhe kod Doboja opljačkao vozača firme "Euro - Express"
Kako piše sarajevski portal "Faktor.ba", R. L. iz Doboja prijavio je da ga je razbojnik presreo na regionalnom putu Modriča – Doboj. On se u tom trenutku nalazio za volanom kombija u vlasništvu "Euro - Expressa“ d.o.o. Banja Luka te se kretao iz pravca Modriče.
Zustavio ga je vozač automobila koji se kretao iz suprotnog pravca.
Kako bi izbjegao kontakt sa putničkim vozilom, R. L. je zaustavio kombi. Tada je maskirani muškarac iz automobila prišao R. L. i uz prijetnju pištoljem od njega oteo torbicu sa novcem u kojoj je bilo oko 5.000 KM.
Policija radi na rasvjetljavanju slučaja.
(Faktor.ba)