BANJALUKA - Šezdesetšestogodišnja Banjalučanka B.B. osumnjičena je da je ubila svog supruga Dušana Bijelića (86), potvrđeno je "Nezavisnim" iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Prethodno je juče oko 12.50 časova, u Ulici Vida Nježića, u kući pronađeno tijelo Bijelića.
"S obzirom da se dežurni mrtvozornik nije mogao izjasniti o uzroku smrti, dežurni okružni javni tužilac naložio je da se izvrši obdukcija beživotnog tijela u Zavodu za sudsku medicine Republike Srpske. Obdukcija je pokazala da je smrt nastupila nasilnim putem", saopštila je Maja Đaković - Vidović, rukovodilac odnosa s javnošću Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Osumnjičena je uhapšena, a nakon obavljene kriminalističke obrade uz izvještaj o počinjenom ubistvu, biće sprovedena u Okružno javno tužilaštvo Banjaluka radi ispitivanja.