BANJALUKA - Jako nevrijeme koje je danas u popodnevnim časovima pogodilo Banjaluku prouzrokovalo je, između ostalog, kolaps u saobraćaju.
Čitaoci "Nezavisnih novina" javljaju da je u većini gradskih naselja saobraćaj otežan, a dogodilo se i nekoliko udesa.
Na zapadnom tranzitu, na raskrsnici kod tržnog centra "Emporium" došlo je do sudara dva automobila, BMW i8 i Audi A4.
Takođe, u Lazarevu je došlo do udesa tri automobila, pa je saobraćaj bio blokiran.
Povezana vijest: Veliko nevrijeme pogodilo Banjaluku, u Kolima padao led
