BIJELJINA - Na području koje pokriva Centar javne bezbjednosti Bijeljina u protekla 24 sata slobode su lišena tri lica, i to u Osmacima, Loparama i Milićima, zbog narušavanja javnog reda i mira.
Javni red i mir narušen je četiri puta, od kojih dva u Loparama, a u Osmacima i Milićima po jednom, rečeno je Srni u Centru.
U Vlasenici, Bratuncu i Kozluku dogodila su se tri krivična djela.
Na području Bijeljine bile u tri saobraćajne nezgode sa manjom materijalnom štetom, dvije u Bijeljini i jedna u Janji, a u Vlasenici jedna u kojoj je jedno lice zadobilo lakše povrede.