Hronika

Zbog saobraćajke blokiran ulaz u Doboj

Zbog saobraćajke blokiran ulaz u Doboj
Zbog saobraćajke blokiran ulaz u Doboj
Agencije

DOBOJ - Zbog saobraćajnog udesa na ulazu u Doboj sa magistralnog puta M 17 stvorena je kolona automobila, dužine oko dva kilometra, javlja dopisnik Srne.

Policija vrši uviđaj na licu mjesta, a vozila se preusmjeravaju na obiliaznicu preko starog regionalnog puta za Tuzlu i u kratkim intervalima kroz samu raskrsnicu na ulazu u Doboj.

Prilikom sudara džipa "hjundai" i "folksvagena polo" nije bilo teže povrijeđenih, a pričinjena je materijalna šteta.

Do problema u protoku saobraćaja došlo je zbog položaja automobila na magistralnom putu M 17.

Najčitanije