DOBOJ - Zbog saobraćajnog udesa na ulazu u Doboj sa magistralnog puta M 17 stvorena je kolona automobila, dužine oko dva kilometra, javlja dopisnik Srne.
Policija vrši uviđaj na licu mjesta, a vozila se preusmjeravaju na obiliaznicu preko starog regionalnog puta za Tuzlu i u kratkim intervalima kroz samu raskrsnicu na ulazu u Doboj.
Prilikom sudara džipa "hjundai" i "folksvagena polo" nije bilo teže povrijeđenih, a pričinjena je materijalna šteta.
Do problema u protoku saobraćaja došlo je zbog položaja automobila na magistralnom putu M 17.