BANJALUKA – Zdravstveno stanje Zorana Kovačevića, koji je pao sa skele u banjalučkom naselju Srpske Toplice, stabilno je i pušten je na kućno liječenje, rekao je Srni načelnik Klinike za traumatologiju Kliničkog centra Banjaluka Nikola Bojić.
On je precizirao da je Kovačeviću stavljen gips-korzet i da je u dobrom zdravstvenom stanju, uz redovnu ljekarsku kontrolu.
Kovačević je radio na sanaciji motela kod Ilidžanskog mosta u Banjaluci kada se okliznuo i pao sa skele na stijene pored Vrbasa.
On je zadobio teže tjelesne povrede nakon čega je prevezen u Klinički centar Banjaluka.