BIJELJINA - Četrdesettrogodišnja J.M. povrijeđena je večeras u Bijeljini kada ju je kao pješaka udario automobil na raskrsnici ulica u centru grada, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.
Povrijeđena se nalazi u medicinskom centru na pregledu, a dežurni ljekar je rekao da je riječ o lakšim povredama.
Saobraćajna nezgoda dogodila se u 19 časova na raskrsnici ulica Miloša Obilića, Dušana Baranjina i Solunska.
Pješaka je udario automobil opel astra, kojim je upravljalo lice čiji su inicijali S.B. /23/ iz Bijeljine.
Uviđaj su obavili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina.