MOSTAR - Pedesetčetverogodišnja T. L. ubila se sinoć u naselju Prigrađani, sjeverno od Mostara, skočivši u bunar.
Policijskoj stanici Mostar - Centar sinoć u 21.15 sati muška osoba je prijavila samoubistvo žene.
Ona je, prema informacijama iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, samoubistvo počinila utapanjem u bunaru.
Odmah nakon prijave, o svemu je obaviještena Hitna pomoć i dežurni kantonalni tužilac, a uviđaj na mjestu događaja obavili su mostarski policajci.
(NN, Faktor.ba, Foto: Ilustracija)