Hronika

Žena se ubila skokom u bunar

Žena se ubila skokom u bunar
Žena se ubila skokom u bunar
N.N.

MOSTAR - Pedesetčetverogodišnja T. L. ubila se sinoć u naselju Prigrađani, sjeverno od Mostara, skočivši u bunar.

Policijskoj stanici Mostar - Centar sinoć u 21.15 sati muška osoba je prijavila samoubistvo žene.

Ona je, prema informacijama iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, samoubistvo počinila utapanjem u bunaru.

Odmah nakon prijave, o svemu je obaviještena Hitna pomoć i dežurni kantonalni tužilac, a uviđaj na mjestu događaja obavili su mostarski policajci.

(NN, Faktor.ba, Foto: Ilustracija)

Najčitanije