Hronika

Žena ubila mladića u Sarajevu

Žena ubila mladića u Sarajevu
Žena ubila mladića u Sarajevu
N.N., Foto Avaz

SARAJEVO - U sarajevskoj ulici Sutjeska 22, žena je ubila mladića S.H. (25).

Kako je za Avaz kazao Irfan Nefić, portparol MUP-a KS, policiji je dans prijavljeno ubadanje nožem, a ostale informacije se još provjeravaju.

Kako se nezvanično saznaje , policajci su uhapsili mlađu žensku osobu.

U prisustvu uhapšene policajci su tragali za nožem, ali ga nisu uspjeli pronaći.

‘’Pacijent S. H. dovezen je u Kliniku urgentne medicine KCUS-a bez pulsa i pritiska sa ubodnom ranom u predjelu srca. Pokušaj reanimacije od strane ljekara KUM-a nije uspio, tako da je slučaj imao smrtni ishod ‘’ kazala nam je Muamera Šehić, portparol KCUS-a.

Najčitanije