Nezavisni stav

Divlji prevoz

Nikola Salapura

Nelegalni prevoz putnika u RS, ali u cijeloj BiH, praktično "cvjeta" i svakim danom sve više jača pa se i sve teže boriti sa ovom pošasti koja prijeti da uruši legalna preduzeća za prevoz putnika.

To pokazuju i procjene prema kojima su gubici preduzeća koja se legalno bave prevozom putnika na godišnjem nivou oko 50 miliona maraka, što je ravno katastrofi.

Pored toga, nelegalni prevoz čini štetu i entiteskom budžetu, koja je procijenjena na nekih tri miliona KM, što je opet još jedan udarac, koji sasvim nepotrebno trpimo.

Ova pošast, prema svjedočenjima prevoznika, prisutna je na gotovo svim linijama, od prigradskih do međunarodnih, a da još niko nije ozbiljno prstom mrdnuo da je spriječi.

Ruku na srce, bilo je do sada aktivnosti, ali malo njih je dalo prave rezultate da se tim nelegalnim kombi i taksi prevoznicima stane u kraj, da budu drastično kažnjeni i da im trajno bude zabranjen rad.

Naime, potpuno je nevjerovatno da to nije učinjeno do sada, jer svi mi znamo bar nekog ko na taj način prevozi putnike čak i na međunarodnim linijama.

Procedura za to je jednostavna, "divlji" prevoznici odlično poznaju sve redove vožnje, dolaze ispred legalnog prevoznika na autobuska stajališta, kupe putnike privatnim automobilima ili kombijima i voze ih na željene destinacije.

Sam prevoz se naravno naplaćuje, a da budžeti nemaju niša od toga, a posebno preduzeća za prevoz putnika čiji prihodi se zbog toga vrtoglavo smanjuju, čime gube i radnici i mjesta iz kojih su ta preduzeća.

Dakle, pod hitno je potrebno povesti opsežnu i sistematsku borbu svih nadležnih institucija za borbu protiv nelegalnog prevoza, kako ova bolest ne bi postala neizlječiva, a što bi se moglo desiti.

Najčitanije