S velikim nestrpljenjem građani BiH dočekali su da od 1. januara krene sistem homologacije, na osnovu kojeg je moguće uvesti vozilo i preko sedam godina starosti.
Međutim, nakon što se sa uspostavljanjem homologacije kasnilo i više od godinu dana niko se nije udostojio da građane na pravi način obavijesti o čemu se radi, šta će se kontrolisati prilikom uvoza i koliko uslova treba zadovoljiti da se iz neke evropske zemlje uveze četvorotočkaš. Nadležni su obećali bazu podataka s vozilima koja zadovoljavaju Pravilnik o homologaciji, ali ga još nema.
Obećali su informativnu kampanju i poštovanje rokova od kojih takođe nije bilo ništa. Obećali su da će čitava BiH biti pokrivena stanicama za homologaciju od čega isto tako nema ništa. Obećanja, obećanja...
Građane ne interesuje što je Ministarstvo saobraćaja i veza mjesecima kasnilo sa izborom kompanije koja će sprovoditi homologaciju, što je nakon tog izobra protiv ministra Vidovića podnesena krivična prijava. Isto tako ih ne interesuje zašto je iz konzorcijuma koji sprovodi homologaciju izbačen Institut za privredni inženjering koji je bio kičma cijeloga procesa. Takođe ih ne interesuje ko je kontrolni organ sistema homologacije i gdje će završiti novac od oko dvadesetak hiljada koliko se pretpostavlja da će biti u ovoj godini. Ali nadati se da će nekoga zainteresovati, ako ne istražne organe, onda sigurno pojedince koji su protiv ministra podnijeli krivičnu prijavu.
Na kraju običnim građanima ostaje da se dobro informišu jer nadležnima očigledno nije stalo do "običnih" već do onih velikih koji uvoze na stotine automobila i koji jako dobro znaju uslove, cijene i zašto je cijeli proces kasnio.