Građani Kantona Sarajevo već mjesecima su suočeni s problemom nefunkcionisanja javnog gradskog prevoza.
Trolejbusi i tramvaji saobraćaju rjeđe, a i ona malobrojna vozila koja su u prometu stara su, kvare se i, što je najgore, prljava su.
KJKP GRAS, preduzeće koje ima monopol na javni gradski prevoz u Sarajevu, u gubicima je 125 miliona KM, a kantonalan vlast, predvođena "platformašima", ponovo je sa 26 miliona KM odlučila spasavati ovo preduzeće koje propada.
Na drugoj strani je preduzeće "Centrotrans - Eurolines", privatni prevoznik putnika, koji je prošlu godinu završilo bez gubitaka i u nove autobuse i minibuseve uložio 3,6 miliona KM. Iz ovog preduzeća već godinama nude pomoć, traže da im bude omogućeno da rade i prevoze građane KS. Međutim, kantonalne vlasti, posebno resorno ministarstvo, gluhi su i slijepi za potrebe građana, ali i za zdrave i napredne ideje.
Zašto ne omogućiti zdravu i poštenu konkurenciju u javnom gradskom prevozu? Ankete koje su provodili mediji pokazale su da to žele građani, porezni obveznici koji plaćaju rad vlasti i njihovih kompanija. Sluša li ovdje neko građane i pita li ih iko šta oni žele? Građani ne žele propali i posrnuli GRAS. Oni žele ispravne i čiste autobuse. Građani žele i prevoz u padinske dijelove grada jer uredno plaćaju mjesečne i godišnje karte, a ne koriste usluge koje su platili. Nadležni u KS bi trebalo da se zapitaju za koga oni rade i zbog čijih su interesa tu, ako ne samo zbog vlastitih.
Iz "Centrotrans-Eurolinesa" najavili su da će 31. januara izaći s vozilima na ulice Sarajeva, a "loptica" je sada na strani vlasti i vidjećemo hoće li ovaj put raditi u interesu građana ili ponovo za sebe.