Obrazovanje

Na banjalučkom ETF promovisani magistri

Na banjalučkom ETF promovisani magistri
Na banjalučkom ETF promovisani magistri
Srna

BANjALUKA - Na Elektrotehničkom fakultetu u Banjaluci, povodom 49 godina postojonja ove visokoškolske ustanove, danas je održana promocija magistara elektrotehničkih nauka, magistara elektrotehnike i diplomiranih inženjera.

"Cilj Elektrotehničkog fakulteta jeste da izvedemo uspješne generacije magistara i inženjera", rekao je novinarima u Banjaluci dekan Fakulteta Petar Marić.

On je istakao da je Elektrotehnički fakuletet u Banjaluci jedan od prvih koji je uveo promjenu studijskog programa po bolonjskom procesu, te naglasio da sada promoviše i magistre koji su završili drugi ciklus bolonjskog procesa.

Magistar računarstva i informatike Dijana Vuković istakla je da joj diploma magistra može poslužiti kao vrlo dobra baza za doktorske studije.

Najčitanije