PARIZ - Autobus sa turistima sletio je s puta na jugu Francuske pri čemu su poginule dvije osobe, a nekoliko je povrijeđeno.
Lokalni zvaničnik Mari-Pol Bardeš rekla je da su 44 osobe bile u autobusu kada je sletio s puta kod grada Fitua, nedaleko od španske granice.
Prema njenim riječima, skoro svi u autobusu su zadobili povrede.
Poginuli su Francuz i španska državljanka.
Bardešova nije željela da spekuliše o uzroku nesreće, ističući da je istraga u toku.