SPLIT - U prostorije Vijeća srpske nacionalne manjine u Splitu sinoć je pola sata nakon ponoći bačena pirotehnička naprava, a policija je jutros izvijestila da je uhapsila dvije muške osobe koje dovodi u vezu s tim činom.
Prvo je razbijeno staklo, a zatim ubačeno pirotehničko sredstvo. Niko nije povrijeđen, a visina materijalne štete će se odrediti nakon što završi uviđaj, saopštila je splitsko-dalmatinska Policijska uprava dodajući da su uhapšne dvije muške osobe koje dovodi u vezu ubacivanja pirotehničke naprave u prostorije Vijeća srpske nacionalne manjine na Mažuranićevom šetalištu.