Svijet

Dva Amerikanca poginula u Ukrajini

Dva Amerikanca poginula u Ukrajini
Foto: Tanjug/AP | Dva Amerikanca poginula u Ukrajini
Srna

VAŠINGTON - Dva američka državljanina poginula su nedavno u sukobima u regionu Donbasa na istoku Ukrajine, saopšteno je danas iz Stejt departmenta.

U saopštenju se navodi da je Stejt department u kontaktu sa porodicama poginulih i da pruža svu moguću konzularnu pomoć.

Nisu objavljeni drugi detalji ili okolnosti pod kojim se smrt desila.

"Iz poštovanja prema porodicama više ništa neće biti objavljeno", ističe se u saopštenju, kojim je potvrđen raniji izvještaj američke medijske kuće Si-En-En o pogibiji dvojice Amerikanaca.

 

Najčitanije