LAHORE - U eksploziji bombe u pakistanskom gradu Lahoreu povrijeđeno je najmanje 22 osobe, saopštili su zvaničnici.
Bomba je bila postavljena u parkiranom kamionu sa voćem, a od siline skplozije srušio se krov obližnje škole.
Napadi u glavnom gradu provincije Pandžab postali su rjeđi posljednjih godina, ali islamističke militantne grupe su još uvijek aktivne i povremeno izvode napade, prenosi Rojters.