DABLIN- Izraelska ambasada u Dablinu evakuirana je u utorak nakon što je pronađena sumnjiva naprava u njenim prostorijama, saopštila je policija.
Specijalni vojni odred za deaktiviranje bombi poslan je u ambasadu da bi utvrdili o čemu je riječ, prenio je Reuters.
"Sumnjiva naprava je pronađena i ambasada nas je smjesta kontaktirala. Zgrada je u procesu evakuacije", rekao je policijski portparol.