Svijet

Gotovo ubila pješaka: Za sve su krive japanke?

Gotovo ubila pješaka: Za sve su krive japanke?
Gotovo ubila pješaka: Za sve su krive japanke?
24sata.hr

BRISTOL - Navlet Anderson (50) je optužena da je svojim automobilom pregazila pješaka i zabila se u prodavaonicu kebaba u Bristolu, u Velikoj Britaniji.

Navodno je željela da pregazi tinejdžerku s kojom se ranije posvađala. Umjesto toga, udarila je pješaka Stivena Brodervuda, te ga, vozeći u rikverc, ponovo pregazila.

Na kraju se zabila u "fast food" trgovinu, prenosi "Daily Mail".

Nesrećni pješak je pretrpio ozbiljne povrede - slomljene su mu noge i rebra, te probušena pluća.

Andersonova je optužena za namjerno nanošenje teških tjelesnih povreda usljed nemarne i opasne vožnje. No, ona negira optužbe i tvrdi da su za nesreću krive njene... japanke. Navodno su joj se zapetljale među kontrolnim papučicama.

Najčitanije