Svijet

Indonezija: Pobjeglo 30 zatvorenika iz zatvora

Agencije

DŽAKARTA - Oko 30 zatvorenika pobjeglo je danas iz prenatrpanog zatvora na indonežanskom ostrvu Sumatra, nakon izbijanja nereda, saopštili su zvaničnici.

"Istražujemo i dalje šta je to izazvalo napad", rekao je AFP-u portparol zatvora Akbar Hari.

Hari nije mogao da precizira koja su krivična dela počinili begunci, navodeći da nije reč o zatvoru visoke bezbednosti.

"Policija i vojska su tamo kako bi regulisali situaciju", naveo je Hari.

Najčitanije