MOSKVA - Informativna agencija koja prati aktivnost Islamske države objavila je da je ta organizacija preuzela odgovornost za napad na dvojicu policajaca u policijskoj stanici u Podmoskovlju.
To je saopšteno na sajtu SITE koji prati aktivnosti terorista na internetu, javio je Sputnjik.
„Agencija Amak je saopštila da su dva ’borca ID‘ izvela napad na policajce u Moskvi“, navodi se u saopštenju SITE, prenio je Sputnjik.
Dva policajca su u srijedu ranjena, od kojih jedan teže, u oružanom napadu na stanicu policije na auto-putu u blizini Moskve.
Oba napadača su likvidirana, podsjetio je Sputnjik.