LONDON - Podzemna željeznička stanica Holborn u Londonu zatvorena je danas zbog izvještaja o dimu i prijave požara, a na terenu su vatrogasci i policija, saopštila je londonska saobraćajna služba.
"Prijavljen je požar u vozu centralne linije koji ide ka zapadnom dijelu grada. Istražujemo uzrok", navodi se u saopštenju.
Vatrogasna služba je saopštila da je na stanicu poslala dva vatrogasna vizila i 10 vatrogasaca, dok je policija navela da njeni pripadnici istražuju navode o dimu na platformi, prenosi Rojters.
Očevidac iz voza na stanici rekao je da je dim izlazio iz jednog vagona.
Some happenings a going on with my train this morning #holborn #tube #centralline pic.twitter.com/pXX69g5otD
— Abby (@abersentia) August 15, 2017