Svijet

Majorka: Dvojica Amerikanca poginula u padu sa stijene

Majorka: Dvojica Amerikanca poginula u padu sa stijene
Foto: Wikipedia | Majorka: Dvojica Amerikanca poginula u padu sa stijene
Tanjug

MADRID - Dvije osobe su poginule u padu sa stijene u blizini obale španskog ostrva Majorka.

Služba za vanredne situacije pronašla je tijela dvojice Amerikanaca, starih 25 i 35 godina, prenio je AP.

Njihov identitet nije saopšten.

Oni su se pelnjali po stijenama bez zaštitnog užeta, dodaje agencija.

Najčitanije