MADRID - Dvije osobe su poginule u padu sa stijene u blizini obale španskog ostrva Majorka.
Služba za vanredne situacije pronašla je tijela dvojice Amerikanaca, starih 25 i 35 godina, prenio je AP.
Njihov identitet nije saopšten.
Oni su se pelnjali po stijenama bez zaštitnog užeta, dodaje agencija.