VAŠINGTON - Stanje američkog predsjednika Donalda Trampa nastavilo je da se popravlja preko noći, a Bijela kuća je optimistična da će on napustiti bolnicu kasnije danas, javio je Foks njuz, pozivajući se na izjavu šefa kabineta Bijele kuće Marka Medouza.
Medouz je rekao da je jutros razgovarao s Trampom i da će se predsjednik sastati sa svojim medicinskim timom kasnije tokom jutra da bi procijenili njegovo stanje, izvijestio je Foks njuz, prenio je Rojters.
Američki predsjednik se od petka uveče nalazi u vojnoj bolnici "Volter Rid" u kojoj je hospitalizovan zbog virusa korona.