Svijet

Mercedesom upao u Tramp plazu

Mercedesom upao u Tramp plazu
Foto: Screenshot | Mercedesom upao u Tramp plazu

NJUJORK - Jedan automobil uletio je u glavnu salu "Tramp Plaze" u predgrađu Njujorka, javili su američki mediji, navodeći da su tom prilikom lakše povrijeđeni dvoje prolaznika i vozač.

U tom luksuznom stambenom objektu u Nju Rošelu američki predsjednik Donald Tramp i njegova porodica nemaju prebivalište, ali je ono u njihovom vlasništvu, prenosi Rojters

Lokalna mreža ABC-a je prenijela da je vozač izašao iz svog mercedesa i sjeo na sofu u glavnom holu poslije upada.

Nije bilo ništa sumnjivo u upadu, saopštila je policija iz Nju Rošela lokalnim medijima.

Zastupnik za Trampovu imovinu nije bio dostupan za komentar, mada se imejlom poslatom na ABC zahvalio policiji na brzom reagovanju.

Najčitanije