Svijet

Muškarac uhapšen nakon sto je prišao Elizabetinom kovčegu

Muškarac uhapšen nakon sto je prišao Elizabetinom kovčegu
Foto: Tanjug/AP | Muškarac uhapšen nakon sto je prišao Elizabetinom kovčegu
Tanjug

LONDON - Muškarac je uhapšen nakon što je prišao kovčegu sa tijelom kraljice Elizabete Druge, koji je izložen u Vestminster holu, javlja BBC.

On je uhapšen zbog kršenja javnog reda i odveden je u pritvor, saopštila je londonska policija.

Incident u najstarijoj zgradi parlamenta dogodio se sinoć oko 23 sata.

"Oko 23 sata policija parlamenta i službenici za diplomatsku zaštitu su pritvorili čovjeka u Vestminster holu zbog uznemiravanja", naveo je Skotland Jard.

Kovčeg će ostati u Vestminsteru do sahrane u ponedjeljak.

 

 

Najčitanije