LONDON - Muškarac je uhapšen nakon što je prišao kovčegu sa tijelom kraljice Elizabete Druge, koji je izložen u Vestminster holu, javlja BBC.
On je uhapšen zbog kršenja javnog reda i odveden je u pritvor, saopštila je londonska policija.
Incident u najstarijoj zgradi parlamenta dogodio se sinoć oko 23 sata.
"Oko 23 sata policija parlamenta i službenici za diplomatsku zaštitu su pritvorili čovjeka u Vestminster holu zbog uznemiravanja", naveo je Skotland Jard.
Kovčeg će ostati u Vestminsteru do sahrane u ponedjeljak.