Svijet

Napustili sjednicu zbog Ahmedinedžada

Napustili sjednicu zbog Ahmedinedžada
Napustili sjednicu zbog Ahmedinedžada
Agencije

NjUJORK - Diplomate iz SAD i drugih zapadnih zemalja napustili su sjednicu Generalne skupštine UN početkom obraćanja iranskog predsjednika Mahmuda Ahmadinedžada.

Američke diplomate napustile su salu nakon što je Ahmadinedžad rekao da su teroristički napadi 11. septembra 2001. godine na Njujork i Vašington bili samo "izgovor" za napade na Irak i Avganistan.

Amerikancima su se ubrzo pridružile i ostale zapadne delegacije.

Najčitanije