Svijet

Obamino vozilo Hitne pomoći ostalo bez goriva

Obamino vozilo Hitne pomoći ostalo bez goriva
Obamino vozilo Hitne pomoći ostalo bez goriva
Agencije

VAŠINGTON - Ambulantno vozilo u pratnji američkog predsjednika Baraka Obame ostalo je u subotu bez goriva i nije moglo da izađe iz kompleksa Bijele kuće kad je krenula predsjednička kolona.

Kako prenosi "Hafington Post", vozilo Hitne pomoći je ostavljeno ispred južnog travnjaka Bijele kuće, dok je za predsjedničku kolonu upućen novi ambulantni kombi.

Po pravilu, vozilo Hitne pomoći "Medik 1" uvijek ide u koloni predsjedničkih automobila.

Nadležne službe su najavile istragu povodom ovog incidenta.

Najčitanije