ATINA - Jedan 19-godišnji mladić je poginuo danas u atinskom naselju Peristeri nakon što je iskočio iz trolejbusa kako bi izbjegao da mu bude naplaćena kazna zato što nema kartu.
Mladić je prevezen u bolnicu "Geniko Kratiko", gdje je preminuo jutros, prenijela je agencija ANA.
U toku je istraga kako bi se utvrdilo kako je mladić uspio da otvori vrata dok je trolejbus i dalje bio u pokretu. Policija je uhapsila vozača trolejbusa i kontrolora karata.