Svijet

Predsjednik Bolivije se bio izgubio u Džungli

Predsjednik Bolivije se bio izgubio u Džungli
Foto: Tanjug/AP | Predsjednik Bolivije se bio izgubio u Džungli
Agencije

Predsjednik Bolivije Evo Morales bio je izgubljen u džungli oko sat vremena dok je pratio vatrogasce koji se bore sa šumskim požarima.

"Prošle noći sam imao malu avanturu. Bio sam izgubljen oko sat vremena, ali sam zahvaljujući vojnicima našao put nazad", rekao je Morales novinarima, uz smijeh.

Televizija "Uno" je objavila kratak amaterski snimak u kojem Morales usred noći ponavlja "Gdje ste? Gdje ste?".

Predsjednik države se izgubio u šumi nedaleko od sela Kavaljo Muerto, na istoku zemlje.

Morales je naveo da u tom području gore 342 požara, duplo više nego dan ranije.

Vatra je od maja uništila 1,2 miliona hektara šume u Boliviji.

Najčitanije