Muškarac iz Pensilvanije, kojeg su policijaci spasili nakon što mu se zmija omotala oko vrata, preminuo je od posljedica davljenja, javljaju tamošnji mediji. Jedan od policajaca koji je učestvovao u spasavanju opisao je ovu situaciju kao scenu iz horor filmova.
Dvadesetsedmogodišnji muškarac preminuo je četiri dana nakon što mu se zmija omotala oko vrata, saopštili su zvaničnici u Pensilvaniji, prenosi RTS.
Kako bi ga spasili, policajci su pucali u zmiju, a muškarac je hitno prevezen u oblasnu bolnicu.
Međutim, ljekari nisu uspjeli da se izbore za njegov život jer je davljenje zmije izazvalo posljedice na mozgu.
Policija je procijenila da je zmija duga najmanje četiri i po metra.