MOSKVA - Predsjednik Rusije Vladimir Putin i američki predsjednik Barak Obama sastaće se u Njujorku na marginama Generalne debate Generalne skupštine UN, potvrđeno je iz Kremlja.
Putin i Obama će razgovarati tokom Generalne skupštine UN, rekao je portparol Kremlja Dmitri Peskov.
Prema njegovim riječima "sastanak sa Obamom je usaglašen."
Planirano je da se Putin ove godine obrati Generalnoj skupštini UN prvi put poslije 10 godina.
Generalna debata u kojoj učestvuju lideri zemalja članica održaće se od 28. septembra do 3. oktobra.