Svijet

Srušila se skela na gradski autobus u Njujorku

Srušila se skela na gradski autobus u Njujorku
Srušila se skela na gradski autobus u Njujorku
Srna

NjUJORK - Osamnaest ljudi lakše je povrijeđeno kada se na gradski autobus srušila skela, koja je stajala uz zgradu čije je rušenje bilo u toku, saopšteno je danas iz njujošrke vatrogasne službe.

 "Radimo sa inspektorima i inženjerima, ali i sa policijom i vatrogascima na utvrđenju uzroka urušavanja", rekao je portparol Gradske službe za gradnju u Njujorku Toni Sklafani.

Prema njegovim riječima, građevinska dozvola u junu je odobrena kompaniji za rušenje "Disano" iz Kvinsa.

Žalba na bezbjednost lokacije na kojem se obavlja rušenje uložena je 7. septembra, ali inspektori nisu pronašli nikakve probleme.

Najčitanije