Svijet

Srušila se zgrada u Iraku, četvoro mrtvih

Agencije

BASRA - Najmanje četiri osobe, među kojima dvoje djece, poginule su, a šest povrijeđeno kada se na jugu Iraka srušila stambena zgrada, saopštili su zvaničnici.

Gradonačelnik Zubaira, Abas Rašim, izjavio je da spasilačke ekipe još tragaju za ljudima za koje se vjeruje da su ostale zatrpane ispod ruševina.

Zgrada je podignuta šezdesetih godina prošlog vijeka, a u prizemlju ima nekoliko prodavnica, prenela je agencija AP.

Zubair se nalazi južno od Basre, 570 kilometara južno od Bagdada.

Najčitanije