Svijet

Starica (77) isprobavala novi auto pa demolirala autosalon

Starica (77) isprobavala novi auto pa demolirala autosalon
Starica (77) isprobavala novi auto pa demolirala autosalon
24sata

NJEMAČKA - Starica (77) došla je u autosalon kako bi kupila novi automobil. Prodavaču je ispričala kako duže vrijeme nije vozila ali kako bi htjela sada prijeći na 'automatik' pa je uzela dodatne sate u autoškol, prenosi portal 24 sata.

Sjela je u jedno vozilo u salonu u gradu Apolda u njemačkoj saveznoj pokrajini Thüringen i krenula.

Odmah pri startu ogrebla je jedno vozilo i izgubila nadzor nad autom, saopštila je njemačka policija u petak.

Srušila je tegle s biljkama i uletjela u izložbeni paviljon u kojem je udarila druga vozila. Na kraju je razbila stakleni zid, a onda se zaustavila. Srećom nitko nije povrijeđen. Šteta je oko 100.000 eura, piše MZ-web.de.

Najčitanije