TEL AVIV - Najmanje pet ljudi je povrijeđeno, a više njih se vodi kao nestali kada se srušila zgrada u Tel Avivu, saopštila je danas policija.
Izraelska policija je navodi da se srušila zgrada, a lokalna televizija "Kanal 10" tvrdi da je razlog rušenja to što je kran pao na zgradu, prenosi AP.
Portparol policije Miki Rozenfeld izjavio da su spasilačke jedinice i hitna pomoć upućeni na mjesto nesreće.
Za sada nema izvještaja o žrtvama, ali je "Kanal 10" javio da se 15 ljudi vodi kao nestalo.
Na televizijskim snimcima prikazani su oblaci dima koji pokrivaju to područje.