Svijet

Tramp: Isključiti internet zbog ekstremista

Tramp: Isključiti internet zbog ekstremista
Foto: Tanjug | Tramp: Isključiti internet zbog ekstremista
Tanjug

VAŠINGTON - Američki predsjednik Donald Tramp danas je, reagujući na najnoviji napad u Londonu, na tviteru napisao da bi internet trebalo da bude "isljučen" zbog ekstremista.

"Još jedan napad u Londonu koji je izveo terorista gubitnik. To su bolesni i poremećeni ljudi koje je Skotland Jard imao u evidenciji. Moramo biti aktivniji", dodao je on.

Tramp je takođe napisao da se sa teroristima gubitnicima mora oštrije obračunati, kao i da je internet njihovo glavno sredstvo za regrutovanje pristalica i da ga zato treba isključiti i koristiti na bolji način.

U današnjem napadu u Londonu povrijeđeno je ukupno 22 ljudi, saopštili su britanski zvaničnici.

 

Najčitanije