Svijet

Tramp je dobro, ostaje u bolnici

Tramp je dobro, ostaje u bolnici
Foto: Tanjug/AP | Tramp je dobro, ostaje u bolnici
SRNA-Rojters

VAŠINGTON - Američki predsjednik Donald Tramp osjeća se veoma dobro i želi nazad na posao u Bijelu kuću, ali će ostati u bolnici, izjavio je danas savjetnik za nacionalnu bezbjednost Robert O`Brajen.

"Razgovarao sam jutros sa šefom kabineta Markom Medousom i dobra vijest je da se predsjednik osjeća dobro i želi da se vrati u Bijelu kuću na posao", rekao je O`Brajen.

On je dodao da će Tramp, ipak, ostati u bolnici još izvjesno vrijeme.

U međuvremenu, javljeno je da je lični asisten predsjednika Nikolas Luna pozitivan na virus korona, piše "Indipendent".

Najčitanije